MENTORLAR

Nuri Murat Avcı

Girişimci, Mentor, Koç, Eğitmen, Danışman, Yazar. House of Human (SUM) Koçluk Eğitim Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi. Tüm Girişimci ve İş Mentorları Derneği (TÜGİM) Kurucu Başkanı. Association for Coaching (AC) Türkiye 2015-2016 Operasyon Başkanı. International Coach Federation Global Üyesidir.
Hayat Okyanusu ve Profesyonel Koçluk Kitaplarının yazarı, Artı Değer isimli TV programının yapımcısı ve sunucusudur.

Salim Birkan Pabuccu

Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği eğitimini tamamladıktan sonra endüstride mühendis ve yönetici olarak çalışmıştır. 2006 yılından itibaren Metalurji sektörü ve bilişim sektöründe hizmet veren girişimlerini kurmuştur. 2008 yılından beri hibe destekler, ar-ge birimlerinin kurulması ve etkin yönetimi alanlarında danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Muhammed Ali Gizer

1993 yılında TRT’de Bilgisayar ve Bilişim Departmanında başlayan iş yolculuğu; Diyojen ve PRNet araştırma koordinatörlüğünden, MetCap enerji ve Agromet tarımsal yatırım araştırma danışmanlığına uzanmış, Cebeci Teknolojide Bulut Bilişim ve Altyapı Danışmanlığı, AG Platform’u kurmasıyla profesyonel analist olarak devam etmektedir.

Demet Demirer

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 20 yılı aşkın süre üretim, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde yöneticilik görevi üstlendi, yenilikçi projelere liderlik etti, sektördeki firmalara kurumsal gelişim ve proje yönetimi danışmanlığı yaptı. 2015 yılından beri kurucusu olduğu “Değişim Mimarı-İnovatif Yönetim Danışmanlığı”...

Serap Artar

1998 yılında dünyanın en büyük tekstil parekende zincirlerinden olan GAP Inc. şirketi’nin Türkiye Laison ofisinde Ürün Yönetimi Departmanında başlayan iş yolculuğu; YEŞİM Tekstil’de Departman Yöneticiliğinin ardından radikal bir sektör değişikliği ile Citibank ve Denizbank’ta Satış ve Pazarlama Müdürlüğüne uzanmış, sonrasında Türkiye’nin en büyük Ev Tekstil parekendecisi English Home’da Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

Nurcan Bilge Yılmaz

2003 yılında tekstil sektöründe verimlilik arttırma analizleri ile İnteks’te başladığı iş hayatına, firmaya kalite sistemlerini de entegre ettikten sonra Yılteks’te stratejik planlama ve planlama müdürü olarak devam etti. Toprak İlaç Sanayii’de yöneticilik yaparak sadece iç pazarın değil, global Pazarın dinamikleri ile de tanıştı. Dijital PR Servisi ile dijital medya takip ve analiz sisteminin kurulduğu Rintek firmasında yöneticilik yaparken grubun Doğuş Grubuna satılarak Exit’ini sağladı.

Eyüp Tuluhan Etker

1978 İstanbul doğumlu olan Eyüp Tulûhan Etker, Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunudur, Profesyonel iş yaşantısı süresince ekonomiye yön veren sektörlerin başında gelen, Perakendecilik, İnşaat, Sağlık ve Bilişim Sektörlerinde farklı departmanlarda ve farklı pozisyonlarda çalışmıştır.

Melih Maral

1996 yılında Unileverde başlayan satış hayatına 1998 yılında Koç Holding bünyesindeki Düzey Pazarlama A.Ş. de devam etti.Sırasıyla;Bölge satış temsilcisi,Zincir mağazalar satış temsilcisi,zim satış şefliği, zim satış yöneticiliği ve modern kanal bölge satış yöneticiliği yaptı.Şu anda Düzey Pazarlamada Bölge Satış Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmekte olup, Garanti Partners , BÜMED destekli startuplara da mentorluk hizmeti vermektedir.

Özgür Gencer

• Strong leadership, ability to work in a team and on his own 
• Attention to detail, ability to meet strict deadlines 
• Ability to work under pressure and to meet targets and to achieve results 
• Knowledge of business consultancy and business start up and implementation 
• Strong communication skills 
• Experienced in planning, coordination and organization 
• Strong leadership skills, capability of building, managing and developing teams 

Pia Pınar Bozyel

Parrotize şirketinde Co-Founder

NEDA SOYDAN

Kimya sektöründe edindiği 20 senelik profesyonel iş hayatında; inovatif arge ürün fikirleri oluşturma, bu ürünleri pazar odaklı geliştirme, üretim hattına taşıma ve teknik satışa dönüştürme operasyonlarındaki tüm aşamalarda yöneticillik yapmıştır. 2015 yılında Eksoy Kimya Genel Müdür Yardımcılığı'ndan ayrıldıktan sonra türlü uzmanlık alanlarında hizmet veren kurumlara, kurum-içi yenilik ve girişimcilik konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

RUHAN AKIN

1998 yılında başlayan iş hayatına, Perakende ve zincir Mağazacılık sektöründeki yöneticilikleri ile devam etmiştir. 2009 yılından itibaren İK, Müşteri İlişkileri, Satış, Call Center alanındaki uzmanlıklarını verdiği eğitimler ile paylaşmaktadır. ICF ve AC akredite ünvana sahip koçlardan biri olarak sertifikalı koçluk eğitimleri vermekte ve kurumlarda koçluk ve mentorluk sistemi üzerine danışmanlık, koçluk ve mentorluk yapmaktadır.

REMZİ ARTAR

Ar-Ge proje yönetimi, ileri mühendislik yöntem ve araçları geliştirme konularında uzman, takım ve proje yöneticisi. Işık, Yeditepe ve Özyeğin Üniversitelerinde yarı-zamanlı öğretim görevliliği yaptı. Halen FİGES firmasında TÜBİTAK destekli Ar-Ge projeleri yönetmektedir. İleri Mühendislik Teknikleri Mentoru ve Temel Koçluk sertifikasına sahiptir.

SERKAN BAŞ

2003 yılında SAÜ'de akademik olarak başladığı iş hayatına Amerika’da Akron Üniversitesinde Polimer Mühendisliği yaparak devam etti. Buffalo Üniversitesinde post-doktorasını tamamladıktan sonra Kordsa’da proje yöneticisi olarak çalıştı. Styron LLC, Almanya’da Sentetik Lastik üretimi üzerine ArGe ve teknik satış görevlerini yürüttü. AB Schomburg’da Arge Takım Lideri.

SERDAR AKIN

Nobel İlaç ta Satış ve Pazarlama Türkiye İş Birim Direktörü olarak, Ar-Ge ve iş geliştirme süreçlerinden başlayarak ürünlerin lansman ve pazarlama süreçleri, satış kanallarının yönetimi, finansal bütçe yönetimi ve performans yönetimi konularında ekiplerine liderlik yapmaktadır. Aynı zamanda İCF akredite eğitimli Profesyonel bir Koç ve eğitmendir. Ayrıca TÜBİTAK destekli Mentor Programını tamamlamasının ardından İş Geliştirme Mentoru olarak devam etmektedir.

ATİLLA AKARSU

1998 yılında Uzel makine sanayi de üretim uzmanı olarak başladığı iş hayatını Mercedes Benz Proje Yöneticisi ve Ferro Çelik Fabrika Müdürü olarak devam ettirmiştir. Bu süre içerisinde Ürün geliştirme ve Proje yönetimi konusunda uzmanlıklarını ilerletmiştir. Halen Üretim Müdürü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.ELİF SUNGUR

1990 yılından bu yana danışmanlık ve eğitim yönetimi alanında hizmet ve üretim sektörlerinde kurumsal tarafta ve proje görevlerinde çalıştı, 2004’den bu yana Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğretim görevlisi, danışmanlık ve eğitim çalışmalarını sürdürüyor.

MELTEM ÇORA

1992 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü tamamladıktan sonra 1992 yılında Akbank’ta MT olarak profesyonel hayatıma başladım. 1992-2008 yılları arasında Akbank da birçok konuda yönetici pozisyonunda görev aldım. Türkiye’de Bireysel Bankacılık konseptinin ilk oluştuğu yıllardan itibaren Kredi ve Banka kartları, Bireysel Krediler, Üye İşyeri Yönetimi, Mevduat ve Yatırım Ürünleri, Müşteri Odaklı Hizmetler ve Alternatif Dağıtım Kanalları Yönetimi, Ticari Bankacılık müşteri portföy yönetimi konularında çalıştım

ÖZGÜN AYDINGÖZ

2003 yılında Urla Makine A.Ş.’de İhracat Satış Sorumlusu olarak çalışma hayatına başlamıştır. 2004 – 2006 yılları arasında Bilkent Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yapmış, bu eğitimin bir kısmını İsveç’te Jönköping International Business School’da tamamlamıştır. 2006 yılından itibaren Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarında satış kanalları ve bayi ağları yönetiminde çalışmıştır. Murat Ünver

ODTÜ’deki Fizik eğitiminin ardından, profesyonel hayatta Trans Teknik Büro Sistemleri Ege Bölge Müdürlüğü, Porland Porselen Genel Satış Müdürlüğü gibi üst düzey yöneticilikler sonrasında 2004 senesi ortalarından bu yana eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. 2011 senesinde; T.C. Arel Üniversitesi’nin “Eğiticinin Eğitimi” sertifika programına da katılan ve AB’nde geçerli eğitmenlik sertifikasyonu sahibi olan ÜNVER danışmanlık ve mentorluk faaliyetlerini sürdürmektedir.

RIFAT BURKAY ALAN

Eğitmen, Danışman, Tasarımcı, Girişimci, Mentor. Kamuda 20 yılı aşkın yönetim ve danışmanlık tecrübesini takiben halen İTÜ Denizci Öğretim Görevlisi’dir; Savunma ve Denizcilik AR-GE Projelerinde İnsan Faktörleri Mühendisliği Proje Tasarım Danışmanıdır; Entegre Deniz Sistemleri Tasarım ve Danışmanlık Kuluçka Girişimi sahibidir; İleri Mühendislik Teknikleri Mentoru ve Temel Koçluk sertifikasına sahiptir.

DENİZ ÖZEN

1994 yılında başladığı iş hayatına HP ve Compaq sonrasında Microsoft’a transfer olarak devam etti. 2002 yılında Windows MEA Grup Direktörü olarak başladığı Microsoft yolculuğu ise önce bölgesine Afrika’yı dahil etmesi, sonra bölge yöneticiliğine yükselerek Consumer& Online Business kısmına geçmesi, tüm bölgenin genel müdürlüğü noktasına gelmesiyle devam etmektedir.

FİLİP MİNASYAN

2000 yılında EFE Otomotiv ile başladığı iş hayatına dünyanın en büyük bebek ve çocuk hazır giyim markaları olan Carter's ve OshKosh & B'gosh markalarını Türkiye pazarına yerleştirip, Türkiye genelinde 11 mağazaya ulaştırdıktan sonra Anadolu Grubuna devri işlemini tamamlayarak devam etmiştir. EFE endüstride hala genel müdür görevini devam ettirmektedir.

MURAT EMRE DUMAN

Alternatif bank, Akbank, Vakıfbank ve Aktif Bank ta sürdürdüğü iş hayatı boyunca Perakende Bankacılık Pazarlama, iş geliştirme ve iş stratejisi alanlarında üst düzey yöneticilikler ve genel müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu ve şu anda sektörde gelecek vaat eden firmaların ürün fikirlerinin geliştirilmesi ve ürünleştirilmesi, satış kanalları kurulması ve firmaların yatırımcıya hazırlanması konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

KAMİLE DEMİREL ÇİFTTEPE

2001 yılında başlayan iş hayatına Kalite Yönetimi konusunda Yüksek Lisansını tamamlayarak devam etmiştir. Bilgi Teknolojileri sektöründe devam eden kariyerinde Kalite Yönetimi, Süreç ve Performans Yönetimi, Stratejik Planlama, Yönetim Sistemlerinin Kurulması ve İyileştirilmesi, Müşteri Memnuniyetinin Yönetilmesi, Denetim Yönetimi, Değişim Yönetimi, Kurumsal Risk, Süreç Riskleri, İSG & Çevre ve Bilgi Güvenliği Risk Yönetimi konularında uzmanlaşmıştır.

AHMET HADİ ERTUĞRUL

1978 yılında başlayan iş hayatında 9 yıl bankacılık (Sınai Yatırım ve Kredi Bankası’nda Proje Değerlendirme Uzmanı), 27 yıl reel sektörde Mali ve İdari İşler Yöneticiliği (14 yıl Taylan Holding A.Ş. ve iştiraklerinde Yönetim Kurulu Üyesi, Denetçi, Mali ve İdari İşler Müdürü, 13 yıl Türk Ytong Sanayi A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı) ve 1,5 yıl İTÜ Çekirdek’te mentörlük yaptı.

DORA SUNGUNAY

Kamu kurum ve kuruluşlarında 25 yılı aşkın idari ve proje yöneticiliği, danışmanlık ve eğitimcilik deneyimi. Deniz tekneleri ve elektronik-elektrik donanımları, savunma ve gemi sanayi konularında danışmanlık ve uzmanlık. Uzak yol gemi kaptanlığı ehliyetli. Londra Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Savunma Etütleri Bölümü’nde Yüksek Lisans çalışması. İngiltere’de “Operasyon Planlaması” ve “Gerçek Zamanlı Karar Verme” konularında öğretim üyeliği.

Gökçen Karan

Interaktif video e-öğrenmeplatformuGmPly, Inc. ‘in kurucuortağıveCEO’su. Karan, 5 tanesiyazılımdillerikonusunda, Video blogging konuluve son kitabıolan Anne Babalariçin Internet rehberiile 7 adetbasılmışkitabınyazarı.Interaktif video veyeniöğrenmeteknolojilerikonusunda 2015 yılındanberiçalışmalaryürütmekte.İletİşİm

Address:
Adres: Yenişehir Mah. Battal Gazi Sokak No:2 D:1 Ataşehir/İstanbul

Phone:
0216 337 0164

Email:
[email protected]